Uncategorized

Akcijų prekybos strategija po kompanijos ataskaitos

Akcijų prekybos strategija po kompanijos ataskaitos

Turėti pelninga akcijų prekybos strategija privalo būti logiškai paaiškinama ir remiantis ne tik grafikų analize, bet ir naujienomis. Šį mūsų akcijų prekybos strategija po kompanijos ataskaitos yra naudojama derinant grafikus, žvakes ir pačią ataskaitą. Sakykime kompanija atsiskaitė gerai, EPS augo, pajamos augo, conference call buvo neblogas, bet kompanijos akcijos “gep’ino” į apačią. Prekiauti pagal gap’ą kaip ir yra nelogiška, nes naujienos išėjo neblogos. Todėl mes ignoruojame bet kokius sell signalus ir tiesiog iki dienos pabaigos stebime ką daro kompanijos kaina ir kaip susiformuos daliy grafiko žvakė. Jeigu kaina krenta, nors pagal logika turėtu kilti, mes nieko nedarome ir tiesiog paliekame akciją ramybėje, bet jeigu kaina po gep’o bando grįžti ir uždaryti gep’ą, arba tiesiog suformuoja didelę, agresyvia kylančią daily žvakę, tai yra mūsų šansas. Įprastai po tokių grįžimų, kai dar ir naujienos indikuoja, kad turėtu būti kilimas ms galime pasinaudoti “nuolaida” ir nusipirkti kitą dieną akcijų jei bus viršytos ataskaitinės dienos, agresyvios žvakės viršūnės. Pagal šitą akcijų prekybos strategiją lygiai taip pat galima dirbti ir į short pusę!

Kiekvienas sėkmingas investuotojas privalo turėti logiškas ir realiomis rinkos sąlygomis veikiančias akcijų prekybos strategijas. Mes dalinamės viena sėkmingiausių mūsų akcijų prekybos strategija. Sekite mūsų Youtube kanalą ir gaukite daugiau naudingų žinių apie prekyba ir investavimą akcijų biržose. Mes dalinamės mūsų akcijų prekybos strategijomis, įžvalgomis ir atsakome į visus jūsų klausimus.

Visi norintys išmokti investuoti ir prekiauti akcijomis kviečiami į mūsų mokymus! Išmoksite pelningų prekybos strategijų, kompanijų rodiklių analizės, gebėsite patys analizuoti kompanijos ataskaitas ir priimti savarankiškus investicinius sprendimus. Mokymų metu mes patys prekiaujame savo strategijomis gyvai ir jus galite stebėti ir mokytis iš realių pavyzdžių!

Daugiau informacijos mūsų video:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *