Uncategorized

Kurio banko akcijos perspektyviausios? 5 Bankų akcijos investuotojų dėmesiui

Kurio banko akcijos turi didžiausią perspektyvą kilti?

Trečiadienį didžioji dalis JAV akcijų kilo aukščiau ir lenkė kitų šalių finansinių rinkų akcijas, taip įvyko dėl padidėjusio JAV įmonių pajamų srauto. Dabar esame ataskaitų sezono viršūnėje, o skelbiami rezultatai yra geri ir daugumoje atvejų viršija lūkesčius. JP Morgan Chase banko akcijos kilo labiausiai iš visų bankų per šią savaitę!

“Dow Jones Industrial Average” kyla link rekordinių aukštumų kurios buvo pasiektos vasario mėnesio prekybos intervale. “Financial Select SPDR” (“NYSEARCA: XLF”) pirmą kartą nuo gegužės mėnesio viršijo savo 200 dienų slankųjį vidurkį. “S&P” kapitalo rinkų ETF (“NYSEARCA: KCE”) šoktelėjo virš savo 50 dienų slankaus vidurkio, bandydamas pasiekti šių metų aukščiausias aukštumas.

Pažvelgime į 5 didelių bankų akcijas kurios kelia JAV akcijų biržą į viršų ir yra vertos investuotoju dėmesio:

Goldman Sachs (GS)

“Goldman Sachs” (“NYSE: GS”) Banko akcijos balansuoja virš savo 50 dienų kintančio vidurkio, grasindamas nutraukti kurį laiką vykusi nuosmukį kuris prasidėjo kovo mėnesį, „Goldman Sachs“ akcijų kaina krito 20% nuo kovo mėnesio. Šią savaitę bendrovė pranešė geresnius nei tikėtasi rezultatus, investicinės bankininkystės pajamos padidėjo 18,2 procento.

Bendrovė 3 ketvirčio rezultatus skelbs spalio 16 d. prieš rinkos atidarymą. Bendrovė 2 ketvirčio ataskaitą pranešė liepos 17 d., pajamos išaugo iki 5,98 dolerio akcijai ir viršijo analitikų prognozes 1,33 dolerio už akciją (kas yra labai gerai),  pajamos padidėjo 19,2%. Analitikai atnaujino savo prognozes dėl šio banko akcijų vertės ateinančiam ketvirčiui, “Credit Suisse” ir “Societe Generale” analitikai pagerino GS augimo perspektyvas. Šiuo metu GS kaina yra apie 230 USD už akciją, o analitikai prognozuoja, kad kompanijos akcijų vertė turėtu augti iki 289-308 USD už vieną kompanijos akciją.

 

JPMorgan (JPM)

“JPMorgan Chase” (“NYSE: JPM”) Banko akcijos pramušinėja krentantį trendą kuris tesėsi nuo kovo pražios, JPM akcijų kaina bando grįžti prie šių metų aukštumų lygio, kurie paskutinį kartą buvo matyti gegužės mėn. Bendrovė neseniai pranešė apie tvirtus rezultatus, 14 proc. augo kapitalo grąžos rodiklis (return-on-equity) ir gerokai aplenkė savo „kolegas“ nes JPM paskolų išdavimas augo net 7% lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praeitais metais.

Sekanti JPM ataskaita bus skelbiama spalio 12 dieną prieš biržų atsidarymą. Analitikai tikisi pajamų augimo iki 2,30 USD už vieną akciją, o bendros pajamos analitikų nuomone turėtu būti apie 27,6 mlrd. JAV dolerių.

Kai bendrovė 2 ketvirčio ataskaitą pateikė liepos 13 d. ir uždirbo 2,29 dolerio pelną akcijai, jos pajamos augo 7 centais per akciją ir padidėjo 9,1 procento.

Bank Stocks to Bank On: Citigroup (C)

“Citigroup” (NYSE: C) Banko akcijos pasitraukia iš konsolidacijos diapazono, kuris prasidėjo kovo mėnesį, yra viršytas 50 dienų slankusis vidurkis, 200 dienų slankusis vidurkis yra beveik ties 72 USD. Jei „Citigroup“ akcijos grįžtų prie sausio mėnesio aukštumų tai būtų 14% augimas skaičiuojant nuo dabartinės kainos kuri yra apie 70USD už akciją. Analitikai liko sužavėti puikus „Citygroup“ finansiniai rezultatai ir geros kompanijos perspektyvos.

Sekanti ataskaita numatoma spalio 12 dieną prieš akcijų biržos atsidarymą. Analitikai tikisi 1,66 dolerio pajamų vienai akcijai kurios iš viso sudarytų 18,5 mlrd. USD. Bendrų pajamų. Bendrovė pateikė finansinę ataskaitą už 2 ketvirtį liepos 13 d., ir paskelbė 1,63 dolerio už akciją pelną, kuris buvo 7 centais geresnis nei prognozuota, o pajamos padidėjo 1,7 procento.

Bank of America (BAC)

Bank of America (NYSE: BAC) Banko akcijos yra pasirengusios judėti aukštyn ir pereiti į kylančia tendencija po penkių mėnesių korekcijos į apačią. BAC akcijos agresyviai grįžo virš 200 dienų slankaus vidurkio žemiau kurio buvo nukritusios ir praeita vasarą bet taip pat greitai atsigavo ir kilo į naujas aukštumas.

Sekanti kartą bendrovė skelbs rezultatus spalio 15 dieną. Analitikai tikisi 64 centų pelno vienai akcijai ir 23 milijardų dolerių bendrų pajamų.

BAC ataskaitą už 2 ketvirtį pateikė liepos 16 dieną ir paskelbė 63 centų pelną vienai akcijai, pelnas akcijai buvo 6 centais didesnis nei prognozuota, tuo tarpu pajamos mažėjo 0,9%.

Wells Fargo (WFC)

“Wells Fargo” (NYSE: WFC) Banko akcijos bando įveikti 3 mėn. pasipriešinimo lygį ir tuo pačiu išlieka virš 200 dienų slankaus vidurkio. Bendrovės akcijos buvo stipriai nupigusi lyginant su didžiaisiais bankais, pigimas buvo dėl šešėlinės prekybos praktikos ir federalinio rezervo reikalavimo riboti augimą, kol bus padidintas „Wells Fargo“ balansas (balance sheet). Tačiau atrodo, kad įvyko teigiamas posūkis ir akcijos grįš į kilimą su bendrai puikiai atrodančiu finansiniu sektoriumi, nes „Keefe Beuyette“ analitikai neseniai padidino prognozes „Wells Fargo“ akcijų augimui ir teigiamai vertina šio banko perspektyvas artimiausioje ateityje.

Trečio ketvirčio ataskaita bus skelbiama spalio 12 dieną prieš atsidarant JAV akcijų biržai. Analitikai tikisi pelningumo 1,17 JAV dolerių akcijai, o prognozuojamos pajamos 21,6 milijardo JAV dolerių. Bendrovė 2 ketvirčio ataskaitą pateikė liepos 13 dieną, pelnas akcijai buvo paskelbtas 1,08 USD ir buvo keturiais centais mažesnis už prognozuota, o pajamos mažėjo 3,1%.

Nuomonė:

Stebint bendrą rinkos nuotaiką ir tai, kad JAV prezidento Trumpo tarifai kol kas nepaliečia finansų sektoriaus, bei FED vadovo pasisakymas, kad JAV ekonomikos augimas vidutiniu laikotarpiu numatomas stiprus, leidžia reziumuoti, kad finansų sektorius ir didžiųjų bankų akcijos turi tikrai palankias galimybes kilti. Norėčiau pabrėžti ir tai, kad finansinis sektorius linkęs kilti verslo ciklo pradžioje ir viduryje, beveik iki pat verslo ciklo piko, o piko kol kas nematome, bent jau tol, kol FED palūkanų normos nebus pakeltos virš 3.5% ir infliacija nebus gerokai viršijusi 2% FED tikslą. Todėl mano nuomonė sutampa su analitikais kurie buvo minėti straipsnyje. Pirkti šių bankų akcijas dar nėra vėlu, kaip tik dabar vyksta apsisukimai į viršų ir kai kurie iš bankų turi potencialą iki metų pabaigos pabrangti net 14-15%.

Investavimo Akademija

Analitikas: Robert Janusevič

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *