Uncategorized

Investavimas į akcijas geopolitinių neramumų metu – Karo pramonė

Investavimas į akcijas geopolitinių neramumų metu – Karo pramonė

 

Ar įmanomas investavimas į akcijas karo metu? Šių geopolitinių neramumų ir ekonomikos susitraukimo laikotarpiu investuotojai ieško perspektyvių sektorių ir industrijų į kuriuos galėtų investuoti. Vienas iš tokių sektorių turint omenyje visą susiklosčiusia geopolitinę situaciją yra karybos industrija. Kadangi akcijų rinka susideda iš daugelio sektorių, todėl beveik visada investuotojai turi galimybę investuoti į akcijas jeigu sugeba pastebėti atitinkamas tendencijas. Investavimas į akcijas reikalauja atitinkamų žinių ir reikalauja laiko norint būti nulatos informuotam, kad priimti teisingus ir savalaikius investicinius sprendimus. Taip pat reikia nepamiršti, kad investavimas į akcijas visada yra susijęs su rizika, todėl investuotojai privalo mokėti valdyti riziką ir investicinius sprendimus priimti atsakingai.

Šiame webinare aptariu karo pramonės industrija ir su karo pramone susijusiu įmonių perspektyvą. Konkrečiai paliečių Lockheed Martin Corporation (LMT) kompanijos pavyzdį, bet šioje industrijoje yra daug akcijų, kurios gali būti potencialiai įdomios investuotojams kure seka mano kanalą. Investavimo Akademija YouTube kanale galite surasti ir daugiau webinarų apie makroekonomiką, monetarinę ir fiskalinę politiką, geopolitiką, investavimą į akcijas ir obligacijas.

Investavimas į akcijas Lietuvoje

Investavimas į akcijas Lietuvoje tampa vis populiaresnis  su lyg kiekvienais metais. Tačiau žmonės kurie pradeda investuoti, dažnai neturi tinkamų žinių ir dažnai pasimeta informacijos sraute. Tam, kad investavimas į akcijas neapkarstų, žmonės privalo gauti aiškiai pateikta ir patikima informaciją. Informaciją kuri padėtų turėti realius lūkesčius ir supažindintų su galimomis rizikomis bei rizikos valdymo būdais. Investavimo Akademija siūlo išmokti investuoti į akcijas atsakingai įgijus didelį žinių ir praktikos bagažą. Investavimo Akademijos mokymai suteikia galimybę įgauti būtinų žinių, susipažinti ne tik su akcijų rinka, bet ir su kitomis finansų rinkomis. Tokiomis kaip: obligacijų rinka, žaliavų rinka, Forex valiutų rinka. Visos finansų rinkos yra tarpusavyje susijusios, todėl investuotojai privalo suprasti kaip jos tarpusavyje sąveikauja ir kada ir kur nukreipti savo investicijas skirtingomis ekonominio ciklo stadijomis.

*Tai nėra investicinis patarimas, prieš investuodami pasitarkite su savu finansų patarėju.

Mokymai su nauja grupe startuoja 2023 metų vasario 20 dieną, norintys gauti platesnę informaciją dėl mokymų kreipkitės: info@investavimoakademija.lt – atsiųsime visos mokymų programos aprašymą, kas apsispręs prisijungti prie mokymų iš anksto atsiųsime įvadinę medžiagą studijoms iki mokymų. Mokymai vyksta periodiškai kas 3 mėnesius.

Nuorodos iš webinaro: https://finviz.com/screener.ashx?v=311&f=ind_aerospacedefense&o=-marketcap https://www.nato.int/nato_static_fl2014/assets/pdf/2022/6/pdf/220627-def-exp-2022-en.pdf

#investavimas #akcijos #finansai #geopolitika #karasukrainoje #pramonė #investuok #investavimoakademija