Uncategorized

Investavimas į akcijas – Žaliava kurios paklausa beprecedentiškai auga

Investavimas į akcijas. Lytis – žaliava kurios paklausa beprecedentiškai auga. Investavimas į akcijas atsinaujinančios energetikos sektoriuje yra milžiniškos, dėl to kai kurių žaliavų paklausa ilgus metus išliks milžiniška. Investicijos pasauliniu mastu yra vertinamos trilijonais dolerių. Investuoja ne tik įmonės dirbančios šiame sektoriuje, valstybės yra paruošusios didžiulius projektus šioms industrijoms skatinti. Kadangi tam, kad būtų patenkinta ličio jonų baterijų paklausa yra reikalingos žaliavos, komponentai, gigafabrikai, taip pat bus įtrauktos vidurinės grandies dalyviai galime žvalgytis perspektyvių investicijų šioje kryptyje. Analitikai prognozuoja, kad investicijos į atsinaujinančią energetiką ir toliau augs dideliais tempais. Investavimas į atsinaujinančia energetiką ir toliau išliks aktuali tema. Investavimas į akcijas atsinaujinančios energetikos sektoriuje yra ir bus aktualus kelių dešimtmečių bėgyje.
Kiekvienas iš mūsų gali investuoti į akcijas kurios veikia skirtingose veiklos sektoriuose. Tai gali būti technologijų, gamybos, sveikatos apsaugos, žaliavų gavybos ir kiti sektoriai. Kalbant apie investavimą į akcijas kurios operuoja žaliavų sektoriuje, pasirinkimas yra labai platus. Tai skirtingų rūšių metalai,  dujos, nafta, naftos produktai, kukurūzai, kava, kakava, mediana ir daug kitų žaliavų. Todėl žaliavų sektorius kaip ir visi kiti yra skirstomi į industrijas iš kuriu kiekvienas investuotojas gali išsirinkti jam tinkamą investavimo kryptį. Investavimas į akcijas žaliavų sektoriuje suteikia galimybę uždirbti tiek iš įmonių mokamų dividendų, tiek ir akcijų kainų pokyčių. Investuoti taip pat galima ne tik žaliavų gavyba užsiimančias įmones, bet ir į įmonių akcijas kurios aptarnauja šią sritį, pvz. tarpininkus teikiančius saugojimo, pervežimo, apdirbimo, techninio aptarnavimo paslaugas.
Taigi, akcijų rinka ir investavimas į akcijas suteikia didelį pasirinkimą ir kiekvienas investuotojas gali atrasti sau tinkamą sektorių ir industriją investavimui. Nesvarbu ar esate konservatyvus ar agresyvus investuotojas akcijų rinkoje tikrai rasite sau tinkama investiciją.

 

Investavimo ir akcijų prekybos mokymai su nauja grupe startuoja 2023 metų vasario 20 dieną, norintys gauti platesnę informaciją dėl mokymų kreipkitės: info@investavimoakademija.lt arba registruokitės https://www.investavimoakademija.lt/mokymai/ – atsiųsime visos mokymų programos aprašymą, kas apsispręs prisijungti prie mokymų iš anksto atsiųsime įvadinę medžiagą studijoms iki mokymų. Mokymai vyksta periodiškai kas 3 mėnesius.
*Tai nėra investicinis patarimas, prieš investuodami pasitarkite su savo investicijų patarėju!